U Některejch Článků Neuvádim Zdroj Páč Je To Z Mího Starýho Blogu..
Ale Jináč Se Zdrojem Kopíruju :)

Prosinec 2009

VGS 1.

29. prosince 2009 v 18:39 | ♥ €llie ♥ |  VGS

VGS


Přihláška Na 1. VGS Na Rok 2o1o

Přihlášky Sou Do 31.1.2o1o
Když Bude Fakt Málo Lidí Tak Do 1.1.2o1o...Ale V Ten Den Už Dám První Zadání!!!

První Bude Lehký A Bude Se To Pořád Ztěžovat A Ztěžovat..Ne Pro Někoho To Tak Možná Nebude..:D
Hlasy Si Budete Schánět Sami..Někomu Můžu Dát I Já..:)

No A Teď Ceny...A Pravidla..

Pravidla:
1.Nikdo Nebuzde Kopírovat Úkol Od Někoho Jinýho..
2.Vždycky Na Obrázej Apod. Napiš Copyright..
3.Nenadávat Ostatním Lidem Ve VGS..
4.Zaslat Do Datumu Ukončení Úkolu..
.......

Ceny:
Každý Kolo Vypadne Ten Kdo Bude Mít Nejmíň Hlasů..
Když Budou Mít Dva Nejmíň Vypadnou Oba..

1.Měsíc Reklama Na Mém Blogu..Diplom..Jmenovka..Společný Diplom..
2.Diplom..Jmenovka..Společný Diplom..
3.Diplom..Společný Diplom..
4.Jmenovka..Společný Diplom..
5.Společný Diplom..

A Teď Kdo Si Přečetl Pravidla Tak Se Může Přihlásit..:)

Přihláška:
1. Blog..
2. Přezdívka Se Kterou Chce Soutěžit..
3. V Čem Upravuje..
...Hodně Štěstí.. :)


Scene Hair..

29. prosince 2009 v 18:09 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
  • Používej kondicionér a šamopón pro tvůj typ vlasů.Šampóny značky BED HEAD jsou velmi dobré.
  • Češ si svoje vlasy každý den.
  • Obarvy si svoje vlasy peroxidem na blond a dej si do nich spustu barevných proužků.Tato kombinace vypadá velmi dobře. To stejné platí i pro tmavé vlasy...prostě barevné proužky jsou velmi důležité! Můžeš sehnat také umělá a zaplést si je do svých vlasů. Na internetu je spousta obchodů s barevnými proužky.
  • Přikrášlit své vlasy pak můžeš nějakými sponkami ( nej vzor je hlavně Hello Kitty ), čelenkami a korunkami.

Jak Být Scene Qeen

29. prosince 2009 v 18:04 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
Kroky, jak se můžeš stát scene queen, inspiruj se wink.gif picture by sadistic_vamp !
↓↓↓
yes.gif picture by sadistic_vamp Scene Queen jsou vždy velice sebevědomé.Nemáš sebevědomí,kdo potom jsi?Nezáleží kde se scene queens nachází,vždy si myslí,že jsou středem pozornosti
yes.gif picture by sadistic_vamp Měj myspace.Scene queens jsou internetové královny.
yes.gif picture by sadistic_vamp Scene hantýrka je jednoduchá k naučení.Používají zvláštní písmenka ve slovech(např.Rawrrr).
yes.gif picture by sadistic_vamp Neustále doplňuj nové fotky na myspace.Posílej je ostatním na prohlídnutí.To je nejlepší cesta k získat potencionálních fanoušků.
yes.gif picture by sadistic_vamp Nos spousty make-upu.(ALE)Nepřežeň to ať nevypadáš jako klaun.
yes.gif picture by sadistic_vamp Tak teď jsme probrali tvoji tvář a osobnost a co vlasy?Co s nimi?Obyčejné blond a hnědá jsou nudné.Buď divoká!Dej si do vlasů bláznivé barevné proužky(např.zelené nebo růžové)
yes.gif picture by sadistic_vamp Oblečení je základ!Řekni,ahoj sexi oblečení!Toto oblečení je dobré k vyfocení krásných fotek.
yes.gif picture by sadistic_vamp Měj skvělý telefon,který můžeš ukazovat.Ideální telefon je např.iPhone

Scene Štáájl

29. prosince 2009 v 18:01 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
♥Scene community ♥
Scene kida poslouchají nejrůznější hudbu...Od metalu po pop...prostě poslouchjte co se wám líbí.Scene style nemá swou wlastní hudbu....
Scene kids si lidé často pletou s Emo kids.Ale je mezi tím obrowský rozdíl.Už jenom proto že w Scene není takowý zmatek jako w Emu..nebudu wám tady wypisowat o emu nic protože to by bylo nadlouho.Emo kids sou si se Scene welice podobní,ale jenom na prwní pohled.Scene kids sou mnohem rozwernější a bezstarostnější powahy než Emo kids.Emaři sou lidi kteří přemýšlí nad swětem wážněji,za to Scene kids milují zábawu a nejsou tak wážní jako emaři.Scene taky mají mnohem raději barwy,nenosí jenom černou,ale i modrou,zelenou...prostě barwy co mají k jejich srdíčku nejblíže.

Scene kids dbají na swůj wzhled.Předewším na wlasy.Nelezou jim do očí,to by totiž newyniklo jejich krásné líčení.Wlasy mají wětšinou blond nebo černé,a do toho spoustu pramenů různých barwiček.Ale to není prawidlo.Někteří mají oprawdu pestrý wýběr barew..Třeba AUdrey Kitching ...její kráásný růžowoučký wlásky..prostě cmuq :)

Oblečení:
nosejí se uplé kalhoty,nejlépe zůžené,wšech barew.Trika mají bejt co nejblázniwější.Nejlepší sou značky typu Hello Kitty...Na trikách se objewují puntíky,diamanty,pistolky,proužky...Originalita se oceňuje :)

Botišky:
nosí se jak Sk&t značky tak Conversky,ale i balerínky...

Doplňky:
nosí se korále nejrůznějších barew,weselé příwěsky,sponky,naušnice,etc....

Líčení:
časté jsou černé linky a k nim nejrůznmější barwy očních stínů....Líčení je hodně wýrazné.Děwčata často použíwají umělé řasy.To wywoláwá dojem dokonalosti.

Wlasy:
wlasy jsou nejčastěji u díwek nahoře kratší a dole delší.Nahoře se tupírují pro co nejwětší objem a nejblázniwější wzhled.Wlasy sou nejrůznějších barew.

Scene kids jsou oprawdu blázniwí lidé.V Americe bohužel nejsou moc oblíbení,snad ještě míň než emo kids.


Scene se hodně fotí..a tak díky fotkám můžete zná některé scene queen..nejznámější a nejhezčí je samozřejmě Kiki Kannibal :)

Scene??What??

29. prosince 2009 v 18:00 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
Scene... Styl o kterym ste určitě slyšeli, ale asi nemáte moc představu o co jde... Tak já se vám to tady pokusim přiblížit... :)
Image Hosted by ImageShack.us
Takže lidi ve scene stylu jsou poměrně dost podobný Emo girls, boys, kids... Proto, když vlezu na nějakej blog tak je v rubrice Emo girls polovina Scene girls.
Image Hosted by ImageShack.us
Scene lidičky jsou často popisovaní jako Hardcore/Fashincore kids... Tyhle lidičky jsou v USA dokonce mnohdy víc nenávidění než Emaři.
Image Hosted by ImageShack.us
Milujou focení... Ovšem, že sebe samotných nebo s jiným scene kámošem... Na fotkách jsou často s peace gestem (véčko). Často si taky zakrívají pusu nebo oči ze strany... Téměř všechny jejich fotky jsou upravený ve Photoshopu, aby byli co nejvíc umělý. Prostě dokonalost sama.
Image Hosted by ImageShack.us
Většina scene people tráví hodiny na myspace, kde mají tisícovky přátel, hlavně mezi "svýma" lidma. Někdy se z jejich profilů může zdát, že mají trošku vyšší sebevědomí, než je normální... No a možná to tak i bude...
Image Hosted by ImageShack.us
Většina z nich se prohlašuje za "příslušníky" sXe nebo-li straight edge... Což znamená, že neberou drogy, nepijí, nekouří a v některých případech nekonzumují ani kofein. Scene jsou mnohdy vegani, ale ne vždycky je to upřímný...
Image Hosted by ImageShack.us
Milují používání slangu... Hlavně slovíčko Rawr... Stejně jako Emaři milují sign(y)... Mnohdy mají na profilu hromadu fotek se signy, které jim udělali kámoši

Make A Scene

29. prosince 2009 v 17:58 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl

Scene Names..

29. prosince 2009 v 17:56 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
Scene names jsou jména, pod kterými Scene girls a boys vystupují na myspace a někdy i v normálním životě. Nejsou nutností pro každého, kdo je Scene, ale většina lidiček ho má... Tak pokud ho chcete tady je pár "pravidel" jak si Scene jméno vytvořit...

Scene name se dá vytvořit dvěma způsoby...
  • Z vašeho jména a pak nějakého slova, které začíná na stejné písmeno a hlavně zní co nejlépe s vaším jménem... Například:
Kiki Kannibal
Tila Tequila
Faithy Fabulous
Tery Terrible
Veronique Ironique
Michelle Masturbation
Tia Tresh
Adriane Addiction
Kelsi Kills
Hunter Horrible
Monica Massacre

  • No a druhý způsob je, že za vaše jméno přidáte něco co máte rádi... Třeba JesseCUPCAKE a podobně... :)

(Všechna tato jména už někdo má... Takže si je laskavě nepřivlastňujte. Jsou na ně autorská práva.. :D Pokud chcete pomoc se Scene jménem, ráda pomůžu, ale nekopírujte jména, která si někdo vymyslel. Mnohdy to zabere dost času, mi věřte.)

V Časopisech..

29. prosince 2009 v 17:54 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
Hm tak to čeho jsem se nejvíc bála je tady... O Scene píše časopis Cosmo girl!... Super, ne? *TIRED* Jenom doufam, že ty ostatní "kůůůl a in" časopisy nebudou chtít bejt pozadu a až příště pujdu do trafiky bude Scene všude... Takže myslim, že je na co se těšit. Toto je jen začátek...
scene queen

Chceš být SCENE QUEEN?
Celebrity mají odzvoníno! Zelenou teď mají Scene Kids - internetové hvězdy, které si díky ojedinělému vzhledu získávají stále více příznivců!

Kdo je Scene Queen (nebo Scene Girl)
Jde o holku, která se proslavila na netu a na své popularitě (a zejména image) neustále tvrdě maká. Její profil můžeš najít na webových komunitách jako je MySpace, FaceBook, LiveJournal, Buzznet nebo hudební server Last.fm. Scene Queens jsou slavné většinou ze tří důvodů:

★ Mají perfektně vytvořený profil na webu
★ Kamarádí se s dalšími Scene kids
★ Chodily s týpkem známé emo nebo hardcore kapely

Scene Queens bývají vegetariánky a SxE neboli "straight edge" (odmítají legální i ilegální drogy a náhodný sex), poslouchají většinou emo nebo hardcore a jejich velkou vášní je focení jich samotných. Zlí jazykové tvrdí, že scene styl je pouze emo styl - bez sebepoškozování. Stejně tak jako emaři získávají řadu zarytých odpůrců, přestože v tomhle případě jde, narozdíl od ema, o čistě módní záležitost.

Slowíčka

29. prosince 2009 v 17:53 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
Tak mě napadlo, že když se všude dočtete, že Scene kids používají slovíčka typu Rawrrr a podobně, že by bylo možná fajn sem nějaká další vypsat... Prosim vás hlavně to neberte jako nějakej návod jak máte psát, ano? Je to tu spíš pro zajímavoast a pro to, že mě to zajímá a když už si to hledam, tak to sem rovnou napíšu... :) Stejně tuhle ujetou mluvu miluju... :D
hella - hodně, totálně, opravdu /"That was Hella cool!" nebo "I'm hella tired tonight"
hecka - mírnější verze slova hella
you are the sexx - když někoho opravdu žerete tak tohle je ten pravý kompliment
rawr - stejný význam jako u slov riot nebo roar/řvát
supa - super
supa chow - používá se, když chcete popsat, že jste uplně nejvíc happy jak to jde
rad - největší kompliment jaký někomu můžete dát, něco jako dokonalý, úžasný
sxe, sxc, hxc, exc, fxc - streight edge, scenecore, hardcore, emocore, fashioncore
bang bang - prostě citoslovce :D
/až najdu víc tak přidam/

Našla jsem takový "rozhovor" :D

scene kid 1: Like woah. I got my new sxc hair cut today. It's uber rad.

scene kid 2: I bet it's the shexx

scene kid 1: yea. I know, you'll <33334567 it a bijillion.

scene kid 3: lyk, OMGWTF you cant have better hair then me, that'll lower my scene points.

scene kids 1+2: OMGLYKWOAH it's you scene three. ilu xbijillion

scene kid 3: that non scene girl called me a fag today, and I was all 'woah, STFU you biizzach.

scene kids 1+2: woah. your so rad. <333333

:D:D:D:D:D
Ale v podstatě jde jen o to, že protahují písmenka... Ale mělo by to jít z vás a ne, že teď budete všichni protahovat písmenka jak šílený a při tom budete myslet na to, že když to neprotáhnete nebudete Scene. To je, prosím vás, pěkná blbost... A hlavně protahujou se jen písmenka kde se to hodí a ne, že pak budete psát nějak tttáááákhhhllleeee... :D
Taky si často vymýšlí svoje vlastní výrazy. /Nezájem, že tomu pak nikdo nerozumí./ :D

!!!POZOR/rrr/ :D!!!
Nepiště slova typu sexiii a podobně. Scene kids už nejsou malý fakani/ehm... asi jak v který zemi, ale neměli by asi být/ a opravdu nemají rádi, když někdo takhle píše. Th3y g3t r3lly pissed /jsou opravdu naštvaní/, když někdo vystupuje jako 4 letý děcko. (6ti a víc je v pořádku :D).

Mini Scene Girls 0.7

29. prosince 2009 v 17:51 | ♥ €llie ♥ |  Scene Obrázky..Fotky
NightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.cz

Obleč Si Svou Scene Girl

29. prosince 2009 v 17:41 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl

Jestli si chceš vyrobit svoji vlastní Scene Girls můžeš ZDE na Dress Upp The Scene
NightTear.er.cz

Pár Ikonek

29. prosince 2009 v 17:25 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl

Scene Girls 0.6

29. prosince 2009 v 17:23 | ♥ €llie ♥ |  Scene Obrázky..Fotky
TardfaceChanelle

Scene Girlsky <3 0.5

29. prosince 2009 v 17:22 | ♥ €llie ♥ |  Scene Obrázky..Fotky

Scene girls 0.4

29. prosince 2009 v 17:20 | ♥ €llie ♥ |  Scene Obrázky..Fotky

Wíslovnost..

29. prosince 2009 v 17:17 | ♥ €llie ♥ |  Scene Styl
Tenhle styl začíná byt populární.Jenže mnozí z vás ještě neví jak se to čte...Takže Scene se čte sín. Někteří to vyslovují stejně jako se to píše Scene. Stejně jako Emo někdo čte anglicky Ímou a někdo normálně česky Emo Takže si můžete vybrat!

Scene

29. prosince 2009 v 17:15 | ♥ €llie ♥ |  Scene Obrázky..Fotky


Animka 2.3

27. prosince 2009 v 12:49 | ♥)Ellie(♥ |  Animace

Animace 2.3

27. prosince 2009 v 12:41 | ♥)Ellie(♥ |  Animace

Nápisy 1.0

27. prosince 2009 v 12:41 | ♥)Ellie(♥ |  Nápisy
http://img153.imageshack.us/img153/7639/pinkuy0.jpgonQ_aˇˇ" alt="www.simca00.blog.cz* © ˇˇSi[M]onQ_aˇˇ"]Friendship Quotes€○lAĐ[y]^^" alt="star-hay.blog.cz»cu[T]€○lAĐ[y]^^"]€○lAĐ[y]^^" alt="star-hay.blog.cz»cu[T]€○lAĐ[y]^^"]

Animka 2.2>>Mobííl

27. prosince 2009 v 12:32 | ♥)Ellie(♥ |  Animace

Pixels 2.1>>MixX mINI

27. prosince 2009 v 12:15 | ♥)Ellie(♥ |  Pixelky
angry-2.gif image by Salisko..........5lp.gif.m45.gif..
z38313041.gif.icône 4.icône 5.........
..............90.gif image by Salisko...icône 10..
....http://img227.imageshack.us/img227/6170/pinkpuffgn5.gif.2cqbepi.gif image by Lowinka..... .sick-1.gif image by Salisko. ...Obrázek “http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/NewGen/icon05.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
http://www.strawberry-gashes.net/you/favicons/rainbow.gif..cucu.hmm.gif image by Salisko........icon_38.gif image by Salisko.11-1.gif image by Salisko...
.no.gif image by Salisko...thawake-1.gif image by Salisko......excitedlv5.gif image by Lowinka.thyes-1.gif image by Salisko.thcheer-1.gif image by Salisko....
*man*.fotbal.muchomůrka.bubcz.Tkanička.star.01.werasík.Marky017.e.cnoticka.Domu.Čt.pokeball.žárovka.nota.vlajka.modré srdíBeruška.GAY Love.ponik................vzdávám to.Televize.hey.hi.mnt.()-().čajík.disketa-vlocka-.S..otaznik.:).lena.<3.skejt.kikiaji.maciiiik.@.bublina.s)).aja.kytara.ILH Pc.ILHsrdíčkovodafone.O2.srdgreen.pepsi.danuska.polojasno.ok.přátelé.kuk.kuk.kyti.kyti.kyti.gl.c:-F.hoiparba 2 ;).pivo.++.želvička.pro jíťu.kiss.muz.zena.inekce.akvárko.Bystrice.>30<.>27<.delfínek.By Bára;).žena.sponkaaaaaTelefon.SirBaron.Třešně.kačenka :D.ILH TV.Apple.sense.Blesk.qip <3.ilhanek WC.s))).>on Suty<.e-mail.+.prsí.Zavináč :D.r.sense.8<>.gvusc.ps)))Kajka.yyy14.sense.:F.jablíčko.Vepřík....LoLky.wc.:L.papagáj.srdce.*rose*.uzenka.<3.Drákula :D.lena.domekhouse.star smile.sudictaa..darecky.DuchPohár.rastastar.rastaheart.VyVoleni.
27n.gif(141 b).28n.gif(89 b).29n.gif(107 b).30n.gif(77 b).32n.gif(133 b).33n.gif(88 b).34n.gif(103 b).35n.gif(135 b).37n.gif(109 b).16n.gif(133 b).18n.gif(131 b)........... ..superman....thblinkingmoney.gif image by Salisko..............1aberry.gif image by Salisko.1af.gif image by Salisko.i_0670.gif image by Salisko.i_0714.gif image by Salisko.i_0906.gif image by Salisko.........................................5-1.gif image by Salisko.3285.gif image by Salisko.84.gif image by Salisko.85.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.90.gif image by Salisko.107.gif image by Salisko.133.gif image by Salisko.132.gif image by Salisko.112.gif image by Salisko.thinkheart.gif image by Salisko.crown1.gif image by Salisko.thdiamond.gif image by Salisko.thblackstar.gif image by Salisko.thredheart.gif image by Salisko.thblinkingmoney.gif image by Salisko.thblinkinglightbulb.gif image by Salisko.thawake-1.gif image by Salisko.thwow.gif image by Salisko.tharrows.gif image by Salisko.thtelevision.gif image by Salisko.thblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Salisko.thsquishy.gif image by Salisko.thpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Salisko....Pixels.692..Bouncing bunny.

PhotoShoots 0.9>>Justin Bieber

27. prosince 2009 v 12:13 | ♥)Ellie(♥ |  PhotoShoots

PhotoShoots 0.8>>Avril Lavugne

27. prosince 2009 v 12:12 | ♥)Ellie(♥ |  PhotoShoots

Pixels 2.0>>Cute Nanucíí

27. prosince 2009 v 12:00 | ♥)Ellie(♥ |  Pixelky

PhotoShoots 0.7>>Lady Gaga

27. prosince 2009 v 11:59 | ♥)Ellie(♥ |  PhotoShoots


Pixels 1.9>>MixxxX

27. prosince 2009 v 11:57 | ♥)Ellie(♥ |  Pixelky
katessa.blog.cz

....
xxxxxxxxxx ||| zoe-brilliant.blog.cz" alt="zOe.Brilliant[×] ||| zoe-brilliant.blog.cz"]..°°°°
//////xx

Pixels 1.8>>MixXxx

27. prosince 2009 v 11:56 | ♥)Ellie(♥ |  Pixelky
_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*"]_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*"]_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*"]_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*"]..http://fc07.deviantart.com/fs23/f/2007/317/1/c/Free_avatar___Poo_by_bojis.gifhttp://fc01.deviantart.com/fs23/f/2007/344/5/a/Avatar_for_ShatteredSoul209_by_bojis.gifhttp://fc01.deviantart.com/fs20/f/2007/304/6/a/Tomaguu_by_bojis.gifwww.skittles.blog.cz


Nápisy Na Papírku..

27. prosince 2009 v 11:53 | ♥)Ellie(♥ |  Nápisy

Zkratky Na Chatu..

27. prosince 2009 v 11:52 | ♥)Ellie(♥ |  Návody
LOL - Laughing out Lound (smíchy se mohu strhat)
OMG - Oh my god (o můj bože)
Z5 - Zpět (jsem zpět)
U2- You too (ty taky)
PLS, PLZ - Please (prosím)
ROFL - Rolling on the floor laughing (válím se na podlaze smíchy)
4YOU nebo 4U - For You (pro Tebe)
THX - Thanks (díky)
NZ - Není zač
NJN - No jo no
TJ - To jo
TJN - To jo no
MMNT - Moment
JJ - Jo jo
NN - Ne ne
EE - Ne-e
MNO - Prostě no!
HHH - smích
MUHEHE - smích

Smajlové + Vysvětlivky

27. prosince 2009 v 11:51 | ♥)Ellie(♥ |  Návody
:-) Úsměv, veselý výrok. Často též jen :)
;-) Joke, "Já to tak nemyslím" výrok
:-D Smích
:-)) Velký smích. Stupňuje se :-)))))
:-> Sarkastická poznámka
;-> Sarkastická poznámka hraničící s oplzlostí
:-I Pch, no a co?
:-/ Rozladěnost, skepse. Často :\
:-( Smutek, něco mě mrzí, štve
:-< Velký smutek
(-: Jsem levák
%-) Díval jsem se na monitor nepřetržitě celý den
:*) Uživatel je opilý
[:] Uživatel je robot
8-) Uživatel má sluneční brýle
B:-) Uživatel má sluneční brýle na čele
::-) Uživatel má normální brýle
B-) Uživatel má brýle s umělohmotnými obroučkami
8:-) Uživatel je malá holčička
:-)-8 Uživatel už je velká holka
:-{) Uživatel má knír
:-{} Uživatel má namalovaná ústa rtěnkou
{:-) Uživatel má příčesek nebo nosí pěšinku uprostřed
}:-( Uživatel je paroháč
:-[ Uživatel je upír
:-E Uživatel je upír s vyceněnými zuby
:-F Uživatel je upír s jedním zubem chybějícím
:-7 Uživatel právě učinil křivé prohlášení
:-* Uživatel snědl něco kyselého
:-)~ Uživatel slintá
:-~) Uživatel je nachlazen
:'-( Uživatel pláče
:'-) Uživatel pláče štěstím
:-@ Uživatel křičí
:-# Uživatel nosí šle
:^) Uživatel má zlomený nos
:v) Uživatel má zlomený nos, ale na druhou stranu
:_) Uživateli padá nos
:<) Uživatel je namyšlený
:-& Uživatel má svázaný jazyk
=:-) Uživatel má punčochu přes hlavu
-:-) Uživatel je vyznavač punku
-:-( Skuteční punkeři se nesmějí
:=) Uživatel má dva nosy
+-:-) Uživatel je papež nebo kněz
`:-) Uživatel si ráno oholil jedno obočí
,:-) (totéž na druhé straně)
|-I Uživatel je ospalý
|-O Uživatel zívá
:-Q Uživatel je kuřák
:-? Uživatel kouří dýmku
O-) Uživatel má potápěčské brýle
O :-) Uživatel je anděl (alespoň srdcem)
:-S Uživatel mluví nesouvisle
:-X Uživatelova ústa jsou zapečetěna
:-C Uživatel je potlučený
C=:-) Uživatel je šéfkuchař
@= Uživatel je pro nukleární válku
*<:-) Uživatel má klobouk Santa Clause
:-o Uživatel posílá polibek
*:o) Uživatel je klaun
3:] Úsměv domácího mazlíčka
3:[ Vážný domácí mazlíček
:-9 Uživatel si olizuje rty
[:-) Uživatel má na hlavě walkmana
(:I Uživatel je intelektuál
@:-) Uživatel má turban
:-0 Ticho prosím!
:-: Mutantský smilie
.-) Uživatel má jen jedno oko
,-) Uživatel má jen jedno oko, které navíc pláče
X-( Uživatel právě umřel
8 :-) Uživatel je kouzelník
:-q Uživatel se snaží dotknout jazykem nosu
:-p Uživatel na vás vyplazuje jazyk
:-| Uživatel se snaží usmát, ale moc mu to nejde
:-=) Uživatel je starší pán s knírkem
:u) Uživatel má směšný nos
:-} Uživatel má vousy
8-O Uživatel je blázen
:- | Uživatel je orangutan
:~) Uživatel ma dvakrát zlomený nos
:-)x Uživatel je číšník
:-)-== Uživatel má kravatu
:------) Uživatel na vás dělá dlouhej nos
Q-) Uživatel má potapěčské brýle a šnorchl
$-D Uživatel právě vyhrál v loterii
:-I ) Uživateli právě spadla brada
. Uživatel je blecha
(:-) Uživatel má pleš
-(:-) Uživatel má jeden vlas
=(:-) Uživatel má dva vlasy
>(:-) Uživatel má dva vlasy šikmo stojící
|(:-) Uživatel má vlasy na přehazovačku
:-<=====< Uživatel hraje na klarinet
ó-) Uživatel koukal celý den do mikroskopu
:-# Uživatel s kovovými rovnátky
:-9 Uživatel (nebo někdo) kouří dýmku / je zkouřený
:-B Uživatel je zubatej (od Yendy)
(==|:-|) Britský policista
(===|-|) Příslušník anglické královské stráže

Jak Udělat Japonské Jméno..

27. prosince 2009 v 11:50 | ♥)Ellie(♥ |  Návody
A - ka
B- tu
C- mi
D- te
E- ku
F- lu
G- ji
H- ri
I- ki
J- zu
K- me
L- ta
M- rin

N-
to
O- mo
P- no
Q- ke
R- shi
S- ari
T-chi
U- do

V-
ru
W- mei
X- na
Y- fu
Z- zi

KusovQaa 2.0

25. prosince 2009 v 14:49 | ♥)Ellie(♥ |  KusovQyy

KusovQaa 1.9

25. prosince 2009 v 14:44 | ♥)Ellie(♥ |  KusovQyy

Photoes

25. prosince 2009 v 14:42 | ♥)Ellie(♥
detailní fotografie¨
detailní fotografie
detailní fotografie
detailní fotografie
detailní fotografie
detailní fotografie
detailní fotografie
detailní fotografie
detailní fotografie

KusovQaa 1.8

25. prosince 2009 v 14:38 | <Ellie> |  KusovQyy

KusovQaa 1.7>>Scene

25. prosince 2009 v 14:36 | ♥)Ellie(♥ |  KusovQyy

KusovQaa 1.6>>Pink

25. prosince 2009 v 14:35 | ♥)Ellie(♥ |  KusovQyy

KusovQaa 1.6

16. prosince 2009 v 16:44 | ♥)Ellie(♥ |  KusovQyy

KusovQaa 1.5

16. prosince 2009 v 16:41 | ♥)Ellie(♥ |  KusovQyy

KusovQaa 1.4

16. prosince 2009 v 16:40 | ♥)Ellie(♥ |  KusovQyy

Kdo Vyletí ?! :-O

14. prosince 2009 v 20:25 | ♥)Ellie(♥ |  Diary
Čáu DěckáÁ =**

Taky Ste Tak Napnutý A Zvědavý Kdo Dneska Vylítne Ze SS? :)

Já Teda Upe MóÓc :))
Fandim Starý A Showmanovy Šmajdovy :)) <3
Doufám Že Vypadne Chodúr !!!
A Co Vy?..Kdo Myslíte Že Vykletí..A Komu Naopak Držíte Palcé? :)

KusovQaa 1.3

14. prosince 2009 v 13:26 | ♥ €llie ♥ |  KusovQyy

KusovQaa 1.2

14. prosince 2009 v 13:25 | ♥ €llie ♥ |  KusovQyy

CutéÉ

14. prosince 2009 v 13:24 | ♥ €llie ♥ |  Picty Na Téma..


Postřehovka 0.1 >>Sob

14. prosince 2009 v 10:01 | ♥ €llie ♥ |  Postřehovky
3D Rudolph

Kdo První Napíše -->

SOB


Tak Vyhrává Vánočního Diploma :)

P.S. Bude Hotovej + - Zejtra

Nakopej Mu PrdéÉl !!!

14. prosince 2009 v 9:45 | ♥ €llie ♥

NAKOPEJ MU PRDEL !


HéÉj Viděla Sem To Už Dávno Na Ňákym Blogu..Už Si Nepamatuju Méno Ale Upe Mě To Zaujalo :)
----Tak Sem Se Rozhodla To Dát Sem Taky

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Princip Je V Tom, Že Dolů Do Komentů Budete Psát Nadávky Na Všeljaký Lidi Co Vás Naserou:)..Je To Fákt Mrtě :D (Můžete I Sprostě :D)

Vyřvěte Se Z Toho ...Můžete Na Kohokoli..Fákt To Pomáhá!

...........Stačí Se Vypsat Do Komentů..Fakt To Pomáhá :)

Už Skoro 2 Měsíce :)

13. prosince 2009 v 22:53 | ♥)Ellie(♥ |  Diary
Áách DěckáÁ!1123!

Už S Ním Budu 2 MěsícéÉ!1123!!1123!!1123!!1123!

Přesně 16.10.2009 :D
Nechápu Jak Sem To Chtěla + - Před Měsícem Zkončit..Bylo To Fákt Na MáleÉ!1190!130413041304
Sem Š'ťastná Jako BleškáÁ:)
Nejradši Bych To Tady Rozepisovala Do Ále Lůja AléÉ Sem Nemocná A Taky Pekelně Grogy:))
Tak Pudu Zalehnout..Zejtra Sem Přidám Pár Mejch A Jeho Fotéék:)
V Pátek Du Do Školy Tak Taky Budou FotáÁ:))
Dám Je SéÉm:)

Tak G N °° All!1123!